W wolnym czasie

Jedną z rzeczy, które uwielbiam w ludziach, to ich pasje. Człowiek bez jakiegokolwiek zainteresowania wydaje mi się nudny.

Ostatni weekend spędziłam dość aktywnie zwiedzając pierwszy raz Mińsk Mazowiecki i poznając tam właśnie takich ludzi – pełnych pasji, zapału, energii oraz dobrego nastawienia do życia i drugiego człowieka. Ich podejście i osobowość przejawiała się we wszystkim. We wspólnych rozmowach o rzeczach ważnych mniej lub bardziej, o podróżach, filmach, wierze, sztuce… Wracając do domu, zastanawiałam się nad moimi ambicjami, marzeniami i tym, co lubię.

W ostatnim czasie, pomimo braku doświadczenia w tym temacie, wśród moich zamiłowań pojawił się dubbing. W jednym z ostatnich wpisów (My, kobiety, przedstawiałam Wam Patrycję Kaszalot. Tym, którzy zdołali ją już poznać z programu Piękna jak Kaszalot, chciałam przekazać, że bohaterka ma też swoje drugie „ja”, bardziej formalne, związane z zawodem, który uprawia. Chcecie poznać inne oblicze Patrycji? Zapraszam do obejrzenia przykładowych filmików. ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website